Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(0,00 EUR) s DPH
  • Zobrazit

Vodní filtr u vysavačů není jen zbytečným nadstandardem

30.04.2014
Proč si pořídit vysavač s vodním filtrem Vitek, který zachytí i drobné částečky prachu a nevyluxuje Vám peněženku.

 Vodní filtr u vysavačů není jen zbytečným nadstandardem

Máte ještě stále při nákupu vysavače obavy z toho, že vodní filtry u vysavačů jsou jejich nadstandardním vybavením, které ale nemá odpovídající účinky. Uchýlíte se raději k nákupu obyčejného vysavače, i když ten s vodním filtrem by mohl mnohem lépe vyhovovat Vašim účelům. Ještě než tento krok učiníte, měli byste poznat ty nejdůležitější výhody, které vodní filtr u vysavačů přináší. Vysavače s vodním filtrem Vitek jich mají opravdu hodně a ty nejdůležitější Vám nyní představím.

 

Voda zachytí i mikroskopické částice

Pokud se divíte, že ve vaší domácnosti je neustále velké množství prachu, může na tom mít svůj podíl viny i samotný vysavač. Obyčejné vysavače se sáčkem nebo i bez něj si sice dokáží snadno poradit s většími drobky na podlaze, ale s menšími částicemi už ne. Klasické vysavače nejsou vybaveny tak, aby prach a ostatní malé částice dokázaly zachytit. Bohužel je posílají zpět do ovzduší. Naopak vodní filtry u vysavačů Vitek prach zachycují. Prach je vázán ve vodní lázni, přes kterou prochází. Pokud nějaké částečky nezachytí vodní lázeň, je zde připraven HEPA filtr, který zachytí částečky o velikosti až do 0,3 µm. Žádné nečistoty se tedy do ovzduší nevracejí.

 

Výkon, který neklesá

U sáčkových a bezsáčkových vysavačů v oblasti výkonu bohužel funguje jedno nelichotivé pravidlo. Čím více je zaplněný sáček nebo nádobka na vysávání, tím menší je výkon vysavače. Musíte tedy neustále hlídat, jak jsou sáčky a nádobky naplněny. Při vysávání vysavačem s vodním filtrem k žádnému poklesu výkonu nedochází. Maximální výkon je navíc zajištěn při zachování malých rozměrů vysavače. To vše díky moderním výrobním technologiím, o kterých si povíme příště. 


Nabídku vysavačů s vodním filtrem naleznete zde: vysavače s vodním filtrem.

Hezký den
Dominik


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Spotřebiče Vitek Kontak: info@spotrebice-vitek.cz, tel.: +420604334252
Copyright © Dominik 2009: Kopírování nebo další šíření obsahu stránek spotrebice-vitek.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Veškeré texty a obrázky jsou opatřeny časovým otiskem s notářským ověřením.  

JavaScript musí být povolen