Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(0,00 EUR) s DPH
 • Zobrazit

THOMAS Aqua Pet & Family 788563 vysavač pro mokré vysávání

788563Kód:
do 14 dnůDostupnost:
7 990  (295,63 EUR)Cena s DPH:
Množství:
Hlídat zboží na pokles ceny
THOMAS Aqua Pet & Family 788563 vysavač pro mokré vysávání

Popis: THOMAS Aqua Pet & Family 788563 vysavač pro mokré vysávání

 Vysavač Allergy Perfect Air německého výrobce Thomas.

 • vysavač s vodní filtrací
 • příkon 1600 W
 • elektronická regulace sacího výkonu
 • funkce tepování koberců
 • sací výkon 490 W
 • objem nádoby 1.8 l
 • kombinovaný vysavač pro suché i mokré vysávání
 • suché vysávání
 • bezproblémové vysávání tekutin
 • čištění koberců
 • vhodný pro alergiky
 • HEPA filtr H 13
 • délka kabelu 8 m
 • automatické navinutí kabelu
 • akční rádius/dosah: 11 m
 • řídicí kolečka Easy-Drive
 • záruka 24 + 6 měsíců
 • Příslušenství: univerzální hubice s přepínáním, štěrbinová hubice, kartáčová hubice, hubice na čalounění s lapači zvířecí srsti, extra dlouhá kovová teleskopická trubice 
 • Rozměry: výška 29 cm, šířka 31 cm, hloubka 46 cm

Kvalitnější život pro všechny lidi citlivé na prach a pyly . . . . 
Nový vysavač pro alergiky THOMAS Perfect Air Allergy nabízí alergikům rozhodující výhody v boji s prachem, alergeny, pyly a roztoče nevyjímaje. Vše se jednoduše zachytí v unikátním systému filtrace s vodním filtrem, který vyvinula společnost THOMAS, který s velmi vysokou účinností zachytává prach, alergeny, pyly a roztoče v systému filtrace vodního filtru. 

. . . . a ještě více. 
Aby byla účinnost vodní filtrace ještě vyšší, nejprve se vysátý znečištěný vzduch zvlhčí v ejektoru a následně se zvhlčené nečistoty snadněji zachytí ve vodě filtru AQUA-PURE. Veškerá špinavá voda se zachycenými nečistotami se po vysávání jednoduše vylije. Znamená to, že alergeny se už zpět do místnosti nemají šanci vrátit.

DHA - Německé sdružení pro alergiky vysavač doporučuje
Vysavač má kromě vodního filtru AQUA-PURE také HEPA filtr č.13, tedy filtr nejvyšší třídy účinnosti pro zachycení mikročástic a dva filtry na pyly. S touto výbavou je filtrace vysávaného vzduchu mimořádně efektivní a příjemná pro citlivé alergiky. 

Překonávání nerovností nebylo nikdy snadnější
Prahy, kabel vysavače a další překážky překonáte velmi snadno díky řídicím kolečkům Easy-Drive, které jsou kromě nosných koleček vybaveny také dvěma páry řídících a odlehčovacích koleček. Stačí jen lehce potáhnout za hadici a vysavač Vás věrně následuje, aniž by měl tendenci se převrhnout.

 

Komentář k výrobku
Výrobek je na první pohled dílensky a materiálově velmi kvalitně zpracován. Trochu překvapí svou velikostí, ale pokud nemáte omezený prostor ke skladování, nejsou jeho rozměry při používání na závadu. Vysavač má pogumovaná kolečka a boční lem, které chrání nábytek a podlahu. Byl jsem zvědav na patentovaná kolečka EASY DRIVE, u kterých výrobce slibuje snadné přejíždění prahů a mohu upřímně říci, že TO prostě FUNGUJE! Prahy a nejen prahy, ale i elektrické kabely (např. napájecí kabel k vysavači, na kterém se většina vysavačů zastaví) skutečně nejsou problém, vysavač se přes ně "přenese" s lehkostí jemu vlastní, aniž by měl tendenci se zastavovat nebo převracet. Stačí lehce zatáhnout a vysavač Vás rychle následuje. 
Jelikož již mám bohaté zkušenosti s vodními filtry vysavačů, systém filtrace mne nijak nepřekvapil, ale musím uznat, že je zde velmi chytře vyřešen. Tvoří jej v podstatě pouze vyjímatelná a snadno čistitelná nádobka na vodu, do které je možné vložit redukci na mokré vysávání a můžete vysávat i vylité tekutiny. Čistění po vysávání je tak jednoduché, že to jednodušeji snad ani už nejde. Po vysávání stačí vypláchnout nádobu, což zabere 1 minutu a je vyčištěno.
Elektronická regulace sacího výkonu je opravdu příjemná a vysavač na nejvyšší výkon saje opravdu skvěle a je dostatečně tichý. V tomto ohledu mu není co vytknout. 
Nezvyklé je vypínání vysavače, dlouhým stiskem zapínacího tlačítka a automatické navíjení kabelu způsobem "záchranných pásů v automobilu", kdy kabel po jeho vytažení na požadovanou délku, musíte "zaseknout" rychlým pohybem. Tyto dva prvky jsou součástí výbavy vysavačů 
vyšší třídy, mezi které tento model rozhodně patří.


Proč nakupovat u nás
Prodloužená záruka 24 + 6 měsíců
Doprava zdarma
Služba Servis Exkluziv

Služba Servis Exkluziv
Služba určená pouze pro produkty THOMAS zjednodušující, v případě potřeby, zaslání vysavače do servisu. Díky této službě, kterou k výrobku obdržíte ZDARMA, nemusíte výrobek balit a nemusíte tak uchovávat originální obal. V případě potřeby prohlídky výrobku servisem zašleme pro výrobek kurýra, který s sebou zároveň přiveze přepravní obal, do kterého výrobek pouze vložíte a výrobek odvezeme do servisu a zpět k Vám ZDARMA. 

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Spotřebiče Vitek Kontak: info@spotrebice-vitek.cz, tel.: +420604334252
Copyright © Dominik 2009: Kopírování nebo další šíření obsahu stránek spotrebice-vitek.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Veškeré texty a obrázky jsou opatřeny časovým otiskem s notářským ověřením.  

JavaScript musí být povolen