Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(0,00 EUR) s DPH
  • Zobrazit

Přehledné rozdělení předností vysavačů s vodním filtrem

 Přehledné rozdělení předností vysavačů s vodním filtrem

V minulém článku na těchto stránkách jsem Vám přiblížil ty nejdůležitější výhody, které vysavače s vodním filtrem Vitek přináší. Hlavní pozornost jsem soustředil na vysoké filtrační schopnosti vodních filtrů a na neklesající výkon. Jak bylo již zmíněno v článku „Vodní filtr u vysavačů není jen zbytečným nadstandardem“, vysavače mají ještě mnoho dalších výhod, o kterých byste rozhodně měli vědět. Námětem dnešního článku jsou úspora času a peněz a HEPA filtry.  

 

Šetříte finance i čas

Úspora peněz a času je v dnešní době žádaná stále více. Vysavače s vodním filtrem dokáží šetřit obojí. Nemusíte se starat o neustálé dokupování sáčků do vysavače ani kontrolovat jejich plnost. ušetříte i peníze, které byste do nákupu sáčků museli investovat. Voda z kohoutku je podstatně levnější.

 

HEPA filtr je nadstandardní vybavení

Nejprve je nutné dodat, že u vysavačů, které nabízím, je HEPA filtr pro zvýšení účinnosti filtrace naprosto běžnou součástí. Bohužel u některých konkurenčních značek se s HEPA filtrem příliš často nesetkáte, a je považován za nadstandard. Navíc když po vysávání HEPA filtr opláchnete vodou a budete ho potřebovat usušit, to ještě neznamená, že nemůžete v tuto dobu vysávat. Součástí balení u vysavačů je totiž i náhradní filtr přesně pro tyto účely. Náhradní filtry sice nedosahují takové efektivity při filtraci, jako HEPA filtr, ale jako náhradní řešení vyhovují.

 

Manipulaci s filtry a jejich čištění vám detailně představím co nejdříve v článku, kde nebudou chybět fotky a detailní popisky. Nabídku vysavačů s vodním filtrem naleznete zde:
VYSAVAČE S VODNÍM FILTREMKATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Spotřebiče Vitek Kontak: info@spotrebice-vitek.cz, tel.: +420604334252
Copyright © Dominik 2009: Kopírování nebo další šíření obsahu stránek spotrebice-vitek.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Veškeré texty a obrázky jsou opatřeny časovým otiskem s notářským ověřením.  

JavaScript musí být povolen