Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(0,00 EUR) s DPH
  • Zobrazit

Můj příběh

Dobrý den všem.

Jmenuji se Dominik Caha a jsem člověkem, který má více jak desetiletou zkušenost s prodejem domácích spotřebičů. Téměř deset let jsem byl takříkajíc "v první linii" na kamenné prodejně a denně jsem řešil problémy mých zákazníků. Mým cílem bylo vždy dobře a kvalifikovaně poradit tak, aby byla co nejlépe vyřešena potřeba zákazníka a aby byl zákazník spokojený. Tím více, že kamenná prodejna, ve které jsem pracoval, byla na malém městě, takže vše negativní by se velmi rychle rozkřiklo. Vždy jsem se snažil poradit dle mého nejlepšího vědomí a svědomí a to jsem také dělal a dělám i nadále a musím říci, že mi tato taktika v kamenné prodejně fungovala celých deset let, než jsem z ní odešel na lépe placené místo.

Jelikož jsem během těch deseti let nabyl mnoho zkušeností a pod rukama mi prošly snad všechny značky výrobců spotřebičů, bylo mi líto těchto zkušeností dále nevyužít, protože má nová práce má s prodejem spotřebičů pramálo společného. Proto jsem spustil tento e-shop, kde Vám nabízím dle mého názoru opravdu to nejlepší, co můžete pořídit, tedy značku VITEK.

Samozřejmě existují i kvalitnější a lepší, ale také mnohem dražší značky, ale já jsem měl možnost se přesvědčit, že jedině značka Vitek nabízí pro zákazníka to nejlepší v cenách, které jsou v porovnání, co tyto spotřebiče nabízí opravdu výhodné. Tyto spotřebiče také dle mé zkušenosti patří a vždy patřily mezi nejspolehlivější a proto Vám mohu s klidem nabídnout svoz do servisu a odvoz zpátky k Vám zdarma, protože vím, že toho nebudete muset využít. Osobně používám tyto spotřebiče v domácnosti, zejména vysavač s vodním filtrem Vitek vt1834gd a rychlovarnou konvici s nastavením teploty vt1179, se kterými jsem velmi spokojen. Samozřejmě nejsem schopen používat v domácnosti všechny výrobky, které nabízím, ale skutečně se všemi mám osobní zkušenost, protože si každý nový výrobek opravdu důkladně otestuji. 

Mohu Vám tedy poradit i co se týče používání a pokud má třeba výrobek vlastnost, která se mi nelíbí, tak Vás o tom informuji narovinu, protože byste na to stejně přišli sami. Mé zkušenosti s používáním naleznete pod výrobkem v komentáři výrobku.

Pokud mi budete volat, nedivte se, že se do telefonu představuji jako Dominik. Jsem zvyklý, že mne tak v obchodě všichni oslovovali a budu rád, když mne tak budete oslovovat také.

Mohu Vám poradit nejen s výběrem malých domácích spotřebičů, ale i velkých případně vestavných spotřebičů. Mám zkušenost prakticky se vším. :-)

Mějte krásný den

S úctou

Caha Dominik
provozovatel e-shopu    
 

 


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Spotřebiče Vitek Kontak: info@spotrebice-vitek.cz, tel.: +420604334252
Copyright © Dominik 2009: Kopírování nebo další šíření obsahu stránek spotrebice-vitek.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Veškeré texty a obrázky jsou opatřeny časovým otiskem s notářským ověřením.  

JavaScript musí být povolen